[ کل : 2 میانگین : 5 ]
بدون دیدگاه 1856بازدید دسته بندی : لینک کوتاه : https://avaglama.ir/?p=427
مکعب متاترون

مکعب متاترون

مکعب متاترون ، حاوی هر شکل است که در جهان وجود دارد که خدا ایجاد کرده است و این شکل ها بلوک های ساختمانی تمام مواد فیزیکی است . مکعب تصویری از انرژی خداوند است که از طریق متاترون به تمام قسمت های بسیاری از آفرینش جریان می یابد و متاترون به سختی کار می کند تا اطمینان حاصل شود که انرژی در تعادل مناسب جریان می یابد تا همه ی جنبه های طبیعت در هماهنگی باشد .

مکعب متاترون شامل تمام اشکال موجود در جهان است که خداوند آفریده است و آن اشکال بلوک های ساختاری تمام مواد جسمی است . آنها به عنوان مواد جامد افلاطونی شناخته می شوند زیرا فیلسوف افلاطون آنها را به جهان معنوی بهشت ​​و عناصر فیزیکی روی زمین پیوند می دهد . این اشکال سه بعدی در طول خلقت ، در همه چیز ، از بلورها گرفته تا DNA انسان ظاهر می شود .

مکعب متاترون نام خود را از خالق اش ، متاترون ، یک فرشته بزرگ گرفته است که شکل او در عهد عتیق برجسته است و در برخی از کتاب های مسیحی نیز به خوبی شناخته شده است . نام او به خودی خود معنایی ندارد . با این حال ، مشخص است که او نگهبان درخت زندگی است و انگیزه ایجاد این مکعب برای توضیح زندگی و عشق از طریق چهره ها بوده است .

مکعب متاترون به ما کمک می کند تا به هماهنگی و تعادل طبیعت دست یابیم . از آنجا که این تعادل را در شش جهت نشان داده شده در داخل آن نشان می دهد … مکعب متاترون می تواند به عنوان یک کانون بصری برای اتصال با فرشته استفاده شود ، یا می تواند به عنوان ابزاری برای تمرکز برای مراقبه هایی که باعث ایجاد صلح می شوند و تعادل تصویری از مکعب را در هر کجا که بخواهید حضور دوست داشتنی و متعادل کننده فرشته را به یاد آورید ، قرار دهید .

شما هم دیدگاهی ارسال کنید
ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید
تمامی حقوق برای کافه آریل محفوظ می باشد © 1403-1398
تلفن تماس : 09981924218 ، پاسخگویی از 9 الی 22